Strona głównaGryAktualnościModern Warfare: Infinity Ward opublikowało listę priorytetów po skończonej becie

Modern Warfare: Infinity Ward opublikowało listę priorytetów po skończonej becie

Po dwóch beta testach graczom pozostało już tylko wyczekiwanie premiery. 

Modern Warfare mieli okazję już sprawdzić użytkownicy wszystkich platform. Jeden weekend spędziliśmy na PlayStation 4, drugi również na PC i Xbox One. Dostaliśmy w swoje ręce nie tylko ładnych kilka broni, ale również tryb Ground War, niespodziewany dodatek do nowej odsłony Call of Duty.

Zobacz: Czyżby w Call of Duty: Modern Warfare miał pojawić się tryb battle royale?

Thank You for Playing the Call of Duty: Modern Warfare Open Crossplay Beta! from modernwarfare

Teraz przyszedł czas na feedback. Pierwszymi spostrzeżeniami podzielił się już wczoraj Infinity Ward, dziękując jednocześnie za zaangażowanie społeczności w rozwój Modern Warfare.

Chociaż lista uwag jest dosyć długa i często ogranicza się do okazjonalnych błędów, których większość z Was pewnie nigdy nie doświadczyła, znajdują się tam również bardzo ważne aspekty gry. Przede wszystkim, miejsca odradzania, główny temat do dyskusji wielu Call of Duty. Często odradzacie się na czyichś plecach albo przed nosem przeciwnika. Infinity Ward dostrzegło ten problem i planuje poprawę.

Na koniec deweloperzy przypomnieli również o swoich krótkoterminowych planach. Pod koniec września mieliśmy zobaczyć pierwsze szczegóły dotyczące kampanii. Fani single playerów mogą więc powoli zacząć wyczekiwać kolejnych newsów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię