Strona głównaGryBlack Ops 4: W Blackout na początek zagra 80 graczy jednocześnie

Black Ops 4: W Blackout na początek zagra 80 graczy jednocześnie

Tryb Battle Royale, który w Black Ops 4 będzie nosił nazwę Blackout w pierwszej fazie będzie umożliwiał rozgrywkę dla 80 graczy jednocześnie. Treyarch zapowiada jednak, że będzie ich znacznie więcej.

Blackout do Call of Duty trafi w przyszłym miesiącu. Gracze, którzy skorzystali z przedsprzedaży będą mogli wypróbować go nieco wcześniej. Zamknięta beta Black Ops 4 zostanie zaktualizowana w tym miesiącu. Teraz Treyarch podzielił się kilkoma szczegółami dotyczącymi rozgrywki.

W jednym z wywiadów szef studia Dan Buting oraz David Vonderhaar wyjaśnili, że wersja beta będzie obsługiwała 80 graczy. Jednak po premierze Black Ops 4 ta liczba wzrośnie. Na ten moment Treyarch przeprowadziło wewnętrzne testy dla 100 graczy.

Dla nas ważniejsze niż liczba jest to, żeby rozgrywka była wyrafinowana. Zaczynamy od 80 graczy, ale chcemy iść wyżej. Za każdym razem, gdy uruchamiamy grę, jako beta jest to początek czegoś nowego. Będziemy aktywnie słuchać społeczności i przyjmować opinie i na ich podstawie wprowadzać zmiany. Gra będzie ewoluować w miarę dostarczania informacji zwrotnych przez graczy. Istnieje wiele rzeczy, jakie mogą się zdarzyć po premierze.

Główny konkurent Black Ops 4, Battlefield V w trybie Firestorm będzie obsługiwał do 64 graczy. Ale, liczba graczy to nie wszystko, wiele zależy od wielkości i wyglądu mapy. Oba te tytuły mają premierę w tym roku i oferują tryb Battle Royale, zatem najbliższe kilka miesięcy może okazać się decydujące dla Fortnite i PUBG.

Premiera Black Ops 4 na PC 12 października, testy beta od 24 września.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię