Strona głównaWiadomościRozrywkaBlack Panther: Wakanda Forever - prace wstrzymane z powodu kontuzji aktorki. Czy...

Black Panther: Wakanda Forever – prace wstrzymane z powodu kontuzji aktorki. Czy to ona wcieli się w Czarną Panterę?

Kolejny wyczekiwany film – Black Panther: Wakanda Forever – zalicza opóźnienie. Tym razem jednak nie z powodu koronawirusa, a kontuzji jednej z aktorek.

Niektóre filmy z uniwersum Marvela trzymają większość swojej fabuły w tajemnicy. Jednym z nich jest Black Panther: Wakanda Forever. Nie wiadomo chociażby jak autorzy podeszli do śmierci aktora grającego główną rolę w poprzedniej ekranizacji Czarnej Pantery. Wiadomo jednak, że autorzy mają kolejny problem – który prawdopodobnie zakończy się sporym opóźnieniem.

Zobacz: Kevin Feige odpowiada co z Black Widow i Black Panther 2

Chodzi o Letitię Wright, grającą młodszą siostrę Czarnej Pantery – która w sierpniu nabawiła się kontuzji. Kontuzji nadal nie udało się wyleczyć, więc realizatorzy filmu zdecydowali się na opóźnienie prac, które ruszą prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku.

To oczywiście wywołało lawinę domysłów wśród fanów. Skoro postać grana przez Letitę jest tak ważna, że z jej powodu zatrzymano prace nad filmem – czy to oznacza, że to właśnie ona wcieliła się w główną postać? Byłoby to również zgodne z linią fabularną przedstawioną w komiksach – tam również Shuri zastąpiła swojego starszego brata w czarnym kostiumie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceTwitter
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię