Strona głównaWiadomościRozrywkaKevin Feige odpowiada co z Black Widow i Black Panther 2

Kevin Feige odpowiada co z Black Widow i Black Panther 2

Kevin Feige nie daje żadnych gwarancji, że film Black Widow trafi do kin. Szef Marvel Studios opowiada również o pracach nad Black Panther 2 po śmierci Chadwicka Bosemana.

Black Widow planowo ma trafić do kin w maju, jednak wciąż obecna pandemia i obostrzenia po raz kolejny mogą pokrzyżować plany wydawców. Kevin Feige nie daje na to żadnej gwarancji. Film został przesunięty na maj tego roku gdy stało się jasne, że pandemia COVID-19 trwa dłużej niż pierwotnie się spodziewaliśmy.

Zobacz: PlayerUnknown’s Battlegrounds wprowadza system reputacji

Obecnie trwają szczepienia i jest cień szansy, że do połowy roku sytuacja się ustabilizuje. Jednak nie ma co do tego pewności. Feige podczas wywiadu z Deadline został zapytany co w tej sytuacji z premierą Black Widow, czy film trafi do kin czy jednak na platformy streamingowe.

Nie pytaj mnie z tygodnia na tydzień, co się wydarzy na świecie, nie mam pojęcia i nie chcę zgadywać. Wszystko co zrobiliśmy w Marvel Studios opiera się na złożeniu, że wszystko idzie idealnie. I aż do zeszłego roku tak było. Mam nadzieję, że świat wraca na właściwe tory i wszyscy wrócimy do kin, a ludzie będą oglądać i doświadczać tego za niską miesięczną opłatę Disney+. A potem będziemy podekscytowani możliwością ponownego spotkania z ludźmi w prawdziwym życiu i siedzenia z nieznajomymi i dzielenia się doświadczeniami na dużym ekranie.

Feige zdradził również, że Ryan Coogler pracuje nad scenariuszem do Black Panther 2. Potwierdził, że historia nadal będzie przestawiać postacie z Wakandy i zdecydowanie nie będzie tam CGI Chadwicka i nie będzie przekształcenia T’Challa.

Ryan Coogler bardzo ciężko pracuje teraz nad scenariuszem z całym szacunkiem, miłością i geniuszem jaki ma, co daje nam wielką pociechę. Zawsze chodziło o pogłębianie mitologii i inspirację Wakadny. Jest też zadanie uhonorowania i uszanowania tego czego nauczył nas Chad.

Na koniec Feige został zapytany o możliwość przywrócenia do życia seriali Netflix jakich jak Daredevil i Luke Cage. Szef studia powiedział tylko, że ich głównym celem jest zawartość Disney+, ale dodał, że był w Marvel wystarczająco długo by nigdy nie mówić nigdy.

Jak myślicie będzie możliwość oglądania Czarnej Wdowy w kinach? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię