Strona głównaGryAktualnościBlade Runner: Enhanced Edition – zobacz zremasterowane cutscenki

Blade Runner: Enhanced Edition – zobacz zremasterowane cutscenki

Trwają prace nad przygotowaniem zremasterowanej wersji przygotówki Blade Runner z 1997 roku. Nightdive Studios udostępniło wyniki swoich prac i zaprezentowało odświeżoną wersję przerywników filmowych. Trzeba przyznać, że efekt jest imponujący.

Blade Runner to gra przygodowa typu point-and-click luźno powiązana z filmem Ridleya Scotta „Blade Runner”. Ten z kolei jest adaptacją książki Philipa K. Dicka „Czy androidy śnią o elektrycznych owcach”. Wydawało się, że nie będzie już szans na to, żeby ponownie zagrać w tego klasyka cyberpunku. Głównie z powodu zaginięcia oryginalnego kodu gry.

Zobacz: UFC 4 – EA zdecydowało co dalej z reklamami w grze

Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i nad odświeżoną wersją gry pracuje ekipa ze studia Nightdive Studios. Nowy deweloper pochwalił się właśnie poprawionymi sekwencjami FMV. Te są bardziej wygładzone, mają wyższą rozdzielczość oraz są bardziej płynne. Poniższy materiał porównuje tą sama scenę w wersji nowej oraz tej z 1997 roku.

W grze pokierujemy łowcą androidów o nazwisku McCoy, który będzie prowadził śledztwo. W jego toku będziemy prowadzić testy Voighta-Kampffa oraz badali zdjęcia w poszukiwaniu wskazówek. CSI nie było pierwsze w nieograniczonym powiększaniu zdjęć ;).

Zobacz: PS5 połączymy z PSP i PS Vita? Tak sugeruje patent Sony

Blade Runner: Enhanced Edition jeszcze w tym roku trafi na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię