Strona głównaGryAktualnościBless Unleashed – wersja PC nie da żadnej przewagi

Bless Unleashed – wersja PC nie da żadnej przewagi

Bless Unleashed, bezpłatny MMORPG trafił na Xbox One. Wkrótce trafi również na PC jednak jak zapowiada deweloper nie będzie to wiązało się z żadnymi bonusami. Równość ponad wszystko.

Twórcy gry, Round8 Studios wyjaśnili, że niezależnie od platformy Bless Unleashed zawsze będzie dostarczać to samo doświadczenie. Dotyczy to zarówno zdobywanego doświadczenia jak dostępnych w grze misji i broni.

Zobacz: Steam Summer Sale – co warto kupić na wyprzedaży?

Jak powiedział Koven Park kierownik ds. rozwoju:

Są równie ważne i nie mamy zamiaru ani planów, aby skupiać się bardziej na jednej lub drugiej platformie. A ponieważ sama gra jest na obu platformach, gracze nie muszą się martwić, że któraś z nich będzie dawała przewagę.

Park wyjaśnia, że zespół skupia się na tym, aby gra dawała możliwość jak najdłuższej zabawy, Ma w tym pomóc branie pod uwagę opinii graczy i zbieranie od nich informacji na temat gry.

Zobacz: Ghost of Tsushima – Sucker Punch zdradza szczegóły soundtracka

Bless Unleashed to reboot koreańskiego MMO Bless Online, które dostępne było od maja 2018 do września 2019. Premiera wersji PC ma mieć miejsce na początku 2021 roku. Zamknięta beta będzie udostępniona jak tylko będzie gotowa.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię