Strona głównaWiadomościBlizzard knuje nową grę z uniwersum Overwatch

Blizzard knuje nową grę z uniwersum Overwatch

Czy za naszymi plecami powstaje nowy Overwatch? Szykowany projekt ujawnia niewinne ogłoszenie producenta.

Popularność Overwatch wśród graczy nie maleje. Do sieciowej strzelanki wychodzą nowe aktualizacje, DLC w postaci skórek, map i wiele innych dodatków rozszerzających poziom rozgrywki. Powstały nawet filmy animowane czerpiące garściami z growego uniwersum. Studio Blizzard wciąż odcina kupony od wielkiego sukcesu, ale nie zamierza na tym poprzestać.

Wskazuje na to ogłoszenie o pracę, zamieszczone na stronie producenta gry. Wolny wakat skierowany jest właściwie do grupy studentów, zainteresowanych rozwinięciem swoich talentów graficznych. Poniżej prezentujemy fragmenty oferty, bezpośrednio odnoszace się do konkretnych umięjętności. Zdradzają między innymi projekt, przy którym będzie pracować nowo zatrudniona osoba.

„Niezapowiedziany projekt w firmie Blizzard szuka stażysty, który pomoże w stworzeniu szerokiego wachlarza asetów do naszej gry. Będziesz ściśle współpracował z naszą koncepcją, środowiskiem i zespołami postaci, aby tworzyć twarde powierzchnie i organiczne rekwizyty, broń i ewentualnie znaki, które są zarówno zorientowane na szczegóły, jak i zgodne z określonym stylem sztuki.

Rekomendowane umiejętności:

Wcześniej pracował nad projektami gry jako artysta lub na stanowisku równoważnym.
Wiedza i zrozumienie wszechświata Overwatch.”

Ostatnie zdanie szczególnie nas zainteresowało, bowiem Blizzard usunął je z treści ogłoszenia. Prawdopodobnie ktoś z firmy napisał o jedno słowo za dużo. Jest to niejako mocna przesłanka do tego, że tajemniczy projekt pochodzi z uniwersum Overwatch. Nie wiadomo tylko, czym dokładnie jest przygotowywany twór. Stawiamy w ciemno, że nie będzie to kolejna gra MMO, a prędzej skupiona na kampanii dla pojedynczego gracza. Jaki byłby sens zabijania głównego produktu celem wprowadzenia ulepszonej sieciówki?

Źródło: neogaf.com

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię