Strona głównaWiadomościHumble Bundle atakuje nową promocją na gry RPG

Humble Bundle atakuje nową promocją na gry RPG

Po taniości możemy nabyć całą serię Borderlands i wiele innych interesujących produkcji z gatunku RPG. Cena wywoławcza growych pakietów już od jednego dolara.

Premierowe tytuły potrafią wywrócić nasz portfel do góry nogami. Nie da się ukryć, że potrafią być cholernie drogie. Płacąc za jedną grę stracimy od 100-200 zł. Jeśli nie w smak Wam podobne inwestycje, zachęcamy do zajrzenia na stronę Humble Bundle, gdzie wydając znacznie mniej, przytulimy o wiele więcej gier.

Aktualnie znajdziemy tam promocję na gry z pogranicza klasycznych RPG i strzelanek. Mając do dyspozycji niewielki budżet  w granicach 1 dolara możemy zgarnąć pierwszą część Borderlands w wersji GOTY, diablo podobne The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut oraz MMORPG The Wurm oferujące ogromny świat do eksploracji, szeroki system craftingu i system rozwoju postaci, którego mogłaby pozazdrościć konkurencja.

Za niecałe 5 dolców zapewnimy sobie dostęp do jeszcze lepszego Borderlands 2 z kilkoma dodatkami, turowego RPG-a Endless Legends: Classic Edition i Guild of Dungeoneering, które nawiązuje do dawnych karcianek. Czy opłaca się? Oczywiście, że tak. Za samego Borderlans 2 zapłacimy około 20 zł.

Trzeci próg odblokujemy za 10 dolarów. W tym przypadku otrzymamy wszystkie wcześniej wymienione gierki oraz jedną spoza pakietów – Borderlands: The Pre-Sequel. W gratisie do zamówienia otrzymamy ścieżki dźwiękowe z gier i 10% zniżki na Humble Monthly Bundle, który w tym miesiącu zawiera między innymi The Elder Scrolls Online, Quake Champions oraz The Elder Scrolls: Legends.

 

1$:

  • Borderlands: Game of the Year
  • The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut
  • Wurm Unlimited

5$ (obecnie):

  • Endless Legend – Classic Edition
  • Borderlands 2 z DLC
  • Guild of Dungeoneering

10$:

  • Borderlands: The Pre-Sequel

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię