Strona głównaWiadomościBlizzard o połowę obniża ceny Diablo 3, ale tylko na jakiś czas

Blizzard o połowę obniża ceny Diablo 3, ale tylko na jakiś czas

Jeśli myśleliście o kupnie Diablo 3 wraz z dodatkami, to chyba nie będzie już lepszej ku temu okazji. Blizzard właśnie znacząco obniżył ceny za podstawową wersję i wszystkie pakiety.

Nie wiadomo, z jakiej okazji Blizzard zdecydował się na takie obniżki. Być może to z okazji Świąt Wielkanocnych, a być może data została wybrana zupełnie losowo. Prawdę mówiąc nie ma to wielkiego znaczenia. Najważniejsze jest to, że Diablo 3 wraz z dodatkami można kupić teraz w bardzo atrakcyjnej cenie.

Aktualnie podstawa Diablo 3 kosztuje 10 euro, czyli jakieś 42 złote. Tyle samo trzeba zapłacić za Rise of the Necromancer oraz dodatek Reaper of Souls. Ten drugi daje dostęp do zawartości, bez której granie w trzecią odsłonę hack’n’slasha nie ma większego sensu. To w końcu nie tylko tryb przygodowy, ale też Szczeliny, nowa klasa Krzyżowca i nowy akt. Blizzard pozwala też zakupić pełen pakiet, czyli Diablo 3 i Diablo 3 Reaper of Souls, ale cena jest dokładnie taka sama i wynosi w sumie 20 euro (84 zł).

Promocja trwa przez 2 tygodnie, więc lepiej się spieszyć. Może Diablo 3 nie jest aż tak dobre, jak dwójka, ale to wciąż świetna gra, która dostarcza mnóstwa rozrywki. Promocję znajdziecie w oficjalnym sklepie Battle.net.

Źródło: MMORPG

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię