Strona główna Gry Aktualności Blizzard poszedł na wojnę z fanem Path of Exile

Blizzard poszedł na wojnę z fanem Path of Exile

- Reklama -

Wielu fanów serii Diablo spodziewało się, że podczas BlizzCon 2018 zobaczy zapowiedź czwartej części gry. Niestety nie dość, że czwarta cześć nie została zapowiedziana to jeszcze Blizzard sprofanował serię, prezentując mobilną grę Diablo Immortal. W wyniku rozgoryczenia jeden z graczy rozpowszechnił domenę www.playdiablo4.com, która przekierowywała na stronę Path of Exile.

Właścicielem domeny jest jeden z fanów PoE, który zakupił ją jeszcze we wrześniu, a gdy nadarzyła się okazja wykorzystał żeby zagrać Blizzardowi na nosie. Oczywiście nie trzeba było długo czekać, aż panowie w garniturach z biura prawnego Blizzard skontaktowali się ze śmieszkiem i przy użyciu prawniczego języka “poprosili” o usunięcie przekierowania do gry konkurencji. Kolejnym krokiem było nakłonienie do przekazania domeny argumentując to brakiem powodu, dla którego gracz miałby ją chcieć zachować.

Zobacz także: Promocja na gry Activision Blizzard – ruszyła przecena z okazji Czarnego Piątku

Gracz szybko zdjął przekierowanie do strony pathofexile.com, ale nie przekazał domeny Blizzardowi. Nadal jest w jej posiadaniu. Obecnie strona www.playdiablo4.com kieruje nas do google. Obiecał jednak, że gdy Blizzard będzie miał zamiar użyć tego adresu na potrzeby gry, to nie będzie robił problemów i odda domenę za darmo. Taka transakcja wiązana Blizzard robi Diablo 4, wtedy dostaje domenę. 🙂 Odesłani z kwitkiem prawnicy mają skontaktować się z dyrekcją Blizzard i wrócić z odpowiedzią do gracza.

Gdy pojawią się nowe wieści w temacie damy znać

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE