Strona głównaKonsolePremiera darmowego Assassin's Creed Rebellion

Premiera darmowego Assassin’s Creed Rebellion

Assassin’s Creed Rebellion jest już dostępny za darmo na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Jest to gra w stylu Fallout Shelter, w której wcielamy się w rolę zarządcy bractwa, a naszym zadaniem jest rozbudowa pomieszczeń i rekrutacja nowych asasynów.

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o planach Ubisoft na wprowadzenie spin-off’u serii Assassin’s Creed, dostępnego na urządzenia mobilne. Gra powstała we współpracy Ubisoft oraz Behaviour Interactive. Poza budowaniem kolejnych sal i szkoleniem zabójców, nadzorujemy również misje, które rozgrywamy jako prosta platformówka 2D, przypominająca Assassin’s Creed Chronicles. Tylko od nas zależy czy misje będziemy przechodzić po cichu czy wjeżdżać z buta i siekać wszystko, co się rusza.

Zobacz także: Nowy Assassin’s Creed na Dzikim Zachodzie? Ubisoft ma czas, by wymyślić dobrą historię…

Do naszego bractwa możemy przydzielić łącznie 40 postaci, zarówno nowych jak i znanych z oryginalnej serii np. Ezio. Akcja Rebellion rozgrywa się w czasach hiszpańskiej inkwizycji, której nikt się nie spodziewał. 😉 Z racji, że tytuł udostępniony jest za darmo sporo w nim mikropłatności. Jeżeli Wam to nie przeszkadza to pobierajcie z Google Play lub App Store.

A na koniec oficjalny trailer przygotowany na premierę:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię