Strona główna Gry Aktualności Blizzard pracuje nad mobilnym Warcraftem w stylu Pokemon GO?

Blizzard pracuje nad mobilnym Warcraftem w stylu Pokemon GO?

- Reklama -

Nie od dzisiaj wiadomo, że Diablo Immortals nie jest jedyną grą mobilną, nad którą pracuje Blizzard. Jednak pomysł na kolejną produkcję może wydawać się już trochę ekstrawagancki. Wygląda na to, że studio pracuje nad Warcraftem w stylu… Pokemon GO.

Pokemon GO, pomimo dużego spadku aktywnych graczy, cały czas jest hitem i zarabia dla Niantic spore pieniądze. W grę grają między innymi pracownicy Blizzarda, którzy nawet stworzyli coś na zasadzie zawodów. Między innymi dlatego wpadli na pomysł stworzenia własnej gry mobilnej, która miałaby być mocno inspirowana Pokemonami.

Zobacz także: Diablo 4 początkowo miało być grą z widokiem zza pleców bohatera

Gra ma być ulokowana w uniwersum Warcraft. Na razie nie znamy szczegółów, ale podobno ma oferować znajdzie więcej niż Pokemon GO. W produkcji mają się pojawić między innymi elementy charakterystyczne dla produkcji single-player. I to w sumie tyle. Nic więcej nie wiemy. Warto jedynie dodać, że w Blizzardzie wiele osób bardzo poważnie podchodzi do grania mobilnego i w firmie reakcja na Diablo Immortals była zupełnie inna niż wśród graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceThe Verge
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE