Strona głównaGryAktualnościBlizzard pracuje nad niezapowiedzianą wieloosobową grą AAA

Blizzard pracuje nad niezapowiedzianą wieloosobową grą AAA

Wygląda na to, ze Blizzard pracuje obecnie nad kolejną grą AAA dla wielu graczy. Do takich wniosków można dość przeglądając oferty pracy dewelopera. Czego ciekawego na temat produkcji można jeszcze się dowiedzieć.

Wygląda na to, że nowa gra Blizzard to pierwszoosobowa strzelanka z kilkoma mapami. W ogłoszeniu możemy przeczytać sformułowanie epickie niezapomniane światy. Gra ma trafić na PC i konsole i ma być stworzona w unikalnym i innowacyjnym stylu graficznym.

Zobacz: Denuvo zapowiedziane jako element bezpieczeństwa PlayStation 5

Jak powiedział Dan John Cox z Blizzard, firma chce obsadzić 16 wolnych stanowisk, aby pomóc w rozwoju niezapowiedzianego projektu. Nowe oferty pracy opisują ambitną grę stworzoną przez nowy mały zespół programistów. Obecnie poszukiwani są m.in. artysta środowiska 3D, oraz osoby potrafiące tworzyć koncepcje, modelować i teksturować wysoce kreatywną sztukę środowiska. Obowiązkiem pracownika będzie łącznie tradycyjnej estetyki artystycznej z autorskimi technikami 3D nowej generacji w celu stworzenia unikalnego wizualnego stylu teksturowania środowisk, która poszerzą granice twórczych możliwości.

Poszukiwany jest także projektant walki z rozległym doświadczeniem w SPF i grach akcji dla jednego i dla wielu graczy oraz online. To sugeruje, że gra będzie miała zarówno tryb dla jednego gracza jak i multi. Blizzard poszukuje również projektanta poziomów, który pomoże w stworzeniu epickich, zapadających w pamięci światów. To sugeruje kilka map.

Blizzard niedawno potwierdził, że Diablo 2 Resurrected będzie ostatnim remasterem na jakiś czas, a Allen Adham powiedział, że studio ma nowe zespoły pracujące nad nowymi grami i nowymi typami gier. Faktycznie na stronie kariery Blizzard jest dostępnych 55 ofert pracy w tym także dla projektantów gier mobilnych.

Teraz pozostaje czekać na oficjalne informacje.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię