Strona głównaGryAktualnościBlizzard: Nie działa ci Warcraft Reforged? Poczekaj i kup nowy komputer

Blizzard: Nie działa ci Warcraft Reforged? Poczekaj i kup nowy komputer

Wygląda na to, że ludzie w Blizzardzie doskonale znają sytuację polityczną w Polsce, bo dają rady poziomem zbliżone do rad udzielanych przez naszego byłego prezydenta. To przecież Bronisław Komorowski powiedział kiedyś, że najlepiej wziąć kredyt i zmienić pracę.

Nie wiem czy pamiętacie sytuację, ale kilka lat temu młody chłopak zapytał ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego, co ten zrobi, aby zatrzymać go w Polsce. Podał przykład swojej siostry, która przez 3 lata szukała pracy i zarabia zaledwie 2 tys. złotych i nie stać jej chociażby na kupno mieszkania. Wtedy były już prezydent powiedział mu, żeby wzięła kredyt i zmieniła pracę. Jakież to proste prawda?

Zobacz: Warcraft 3 najgorzej ocenianą wśród użytkowników grą na Metacriticu

Dlaczego o tym piszę? Bo podobnej rady udzielił Blizzard graczowi, któremu nie działa Warcraft Reforged, ponieważ jego komputer jest za słaby.

– Jeśli nie jesteś w stanie teraz grać w Warcraft Reforged, to gra nigdzie nie ucieknie. Możesz ją zostawić tak, jak jest dopóki nie kupisz nowego komputera, który będzie w stanie uruchomić grę – napisał jeden z członków zespołu wsparcia Blizzarda.

Proste nie? No dobra, przyznaję, że pytanie w stylu – „mam za słaby komputer, co mam zrobić?” jest trochę głupie. Bo i co deweloper miałby w tej sytuacji wymyślić? Przecież nie obniżą wymagań już gotowej produkcji. Rzecz w tym, że oryginalny Warcraft 3 Classic miał dużo niższe wymagania, a zmian w Refunded Reforged przecież nie jest znowu aż tak dużo. No i gracz, po premierze Reforged, stracił dostęp do Classica, w którego wcześniej mógł grać. Teraz dostrzegacie problem? Blizzard zabrał mu grę, dał w zamian nowszą, która u niego nie działa i radzą mu kupić nowy komputer. Śmieszne, prawda?

Blizzard - Warcraft 3 Reforged

No i nie zmienia to faktu, że odpowiedź mogłaby być nieco bardziej przemyślana. I tak dobrze, że nie zaproponowali użytkownikowi wzięcia kredytu na kupna nowego komputera. Póki co najważniejsze jest, aby grę zostawił na koncie i jej nie zwracał. Tym bardziej, że teraz zwroty są automatyczne.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię