Strona głównaWiadomościRozrywkaSzybcy i Wściekli 10 – Vin Diesel zapowiada, że film może zostać...

Szybcy i Wściekli 10 – Vin Diesel zapowiada, że film może zostać podzielony na dwie części

W zeszłym tygodniu do sieci trafił pierwszy zwiastun dziewiątej części Szybkich i Wściekłych. Teraz Vin Diesel ujawnił, że w planach jest już stworzenie dziesiątej części, która dodatkowo może zostać podzielona na dwa filmy.

W wywiadzie dla serwisu Total Film, Diesel powiedział, że Szybcy i Wściekli 10 może podzielić się na dwa filmy. Co więcej, łączyłby się z dziewiątą częścią i jako całość stanowił ostatnią trylogię kończoną całą sagę. Jeżeli tak by się stało to, Szybcy i Wściekli będzie kolejnym filmem, który dołączy do takich produkcji jak Zmierzch, Igrzyska Śmierci czy Harry Potter, których ostatnia część również została podzielona na dwa filmy. Z jednej strony wydaje się to właściwe, z drugiej można odebrać to jako skok na kasę.

Zobacz: Disney pokazał teaser nowych seriali Marvela. Będą zaskoczenia!

Diesel wyjaśnił, że są już plany na dziesiątą część serii:

Zacząłem planować Fast 10, zanim zaczęliśmy kręcić Fast 9. Całe uniwersum jest tak duże i bogate w historię, że całkiem możliwe, aby dołączyły do tego spinoffy i myślę, że jest to nieuniknione. Universal zasługuje na to, ponieważ zainwestowali w tę sagę i dobrze byłoby to teraz im oddać. Fast 10 jest pomysłem, aby ten świat mógł trwać przez kolejne pokolenia.

Wygląda na to, że główna seria Szybkich i Wściekłych dobiegnie końca, ale za to może pojawić się jeszcze dużo spin-offów i różnych historii pobocznych. Czy to dobrze, czy źle, każdy powinien określić indywidualnie.

Zobacz: Szybcy i wściekli 9 – zobacz pierwszy zwiastun filmu

Szybcy i Wściekli 9 trafi do kin 22 maja.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię