Strona głównaGryAktualnościBlizzard od 5 lat pracuje nad grą survivalową?

Blizzard od 5 lat pracuje nad grą survivalową?

Blizzard ma potajemnie od lat pracować nad grą typu survival game. Prace te mają już ponoć trwać od 5 lat.

Blizzard ogłosił ostatnio, że pracuje nad nową grą AAA w typie survival game, która ma trafić na PC oraz konsole. Detali projektu jest niewiele, ale wydawało się, że nowy tytuł jest w bardzo wczesnej fazie developmentu. Nowe szczegóły każą jednak wierzyć, że to nie do końca prawda.

PC Gamer informuje, że prace nad nową grą mogły się zacząć już 5 lat temu. Szefujący projektowi Craig Amai wcześniej pracował w zespole World of Warcraft, który opuścił w 2017 roku. Ponadto, istnieją dowody, że gra jest już w grywalnym stanie – sam szef Blizzarda, Mike Ybarra miał pisać, że spędził z grą już wiele godzin.

Oczywiście liczba godzin, jakie zespół spędził nad rozwijaniem tytułu w żaden sposób nie mówi o tym, kiedy pojawi się w sklepach, więc nie ma co liczyć na rychłą premierę, nawet jeśli powyższe przecieki są prawdziwe.

Zobacz: Microsoft wyjaśnia dlaczego zakup Activision Blizzard to dobry ruch

Blizzard niedawno stwierdził, że aktualnie rozwijanych jest więcej projektów niż kiedykolwiek wcześniej, powoduje to pewnie jakieś komplikacje przy żonglowaniu priorytetami. Wiadomo już przecież na pewno, że ani Overwatch 2 ani Diablo 4 nie pojawią się wcześniej niż w 2023 roku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię