Strona głównaWiadomościBlizzard wprowadza płatne mapy do StarCraft II

Blizzard wprowadza płatne mapy do StarCraft II

Blizzard zapowiedział, że wraz z wydaniem aktualizacji do StarCraft II oznaczonej numerem 4.3.0, wprowadzi płatne mapy premium do StarCraft II Arcade. Na chwilę obecną dostępne będą dwie wysokiej jakości mapy obiecujące moc wrażeń.

Deweloper obiecuje, że część środków ze sprzedaży trafi bezpośrednio do autorów map.

Pierwsza z map to ARK Star, na której zagramy elitarną drużyną templariuszy Sol Seekers. Glównym zadaniem będzie odnalezienie i zniszczenie tajemniczej broni znanej jako ARS Star. Gracze będą mogli odkryć i stworzyć nowy ekwipunek, który znacznie wzmocni drużynę i pozwoli na odblokowanie nowych talentów i umiejętności oraz pozwoli wykorzystać gniew templariuszy na ich wrogach.

Poniżej prezentacja mapy:

[you tube=NfAzBOdA_cc]

Druga mapa nosi nazwę Direct Strike i jest kolejną ewolucją Dester Strike HotS, jednej z najpopularniejszych map Arcade w historii StarCrafta II. W przeciwieństwie do ARK Maps, dostępna będzie również bezpłatna wersja Direct Strike, a gracze będą mogli dokonać upgrad’u do wersji premium, który zwiększy komfort korzystania ze zmian kosmetycznych i nowych trybów.

A tak prezentuje się mapa:

[you tube=uUl5Cj-7GtQ]

Najciekawsze jednak z tego wszystkiego jest możliwa reakcja społeczności na wprowadzenie płatnych modów do StarCrafta II. Nie zapominajmy, że Bethesda również próbowała zrobić coś podobnego ze Skyrimem i był to wielki niewypał. Ale może gdzie Bethesda nie może tam Blizzard pośle?

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię