Strona głównaGryAktualnościBlizzard wstrzymuje aktywne wsparcie dla Starcraft II

Blizzard wstrzymuje aktywne wsparcie dla Starcraft II

Firma Blizzard wydała właśnie bardzo niepokojące oświadczenie dla wszystkich fanów e-sportowego klasyka, jakim jest Starcraft II.

Szef działu klasycznych gier Blizzarda Rob Bridenbecker, na firmowej stronie zamieścił, długi wpis dotyczący przyszłości ich sztandarowego RTS’a. Przekaz, jaki możemy wyczytać z tego wpisu, jest mocno dwuznaczny i każący zastanowić się nad przyszłością Starcraft II.

Rob Bridenbecker pisze o tym, że tytuł ten niedawno obchodził swoje dziesięciolecie i w ramach tych obchodów otrzymał jedną z większych aktualizacji. Zapewnia, że zespół deweloperów nadal będzie wspierał ten tytuł, przez jeszcze długi czas, ale jednocześnie pisze, że żaden nowy kontent do tej gry już nie wyjdzie. Jedyne czym, będą zajmowali się deweloperzy to balansowanie jednostek, na potrzeby rozgrywek sieciowych.

Tak silnie spolaryzowany wpis, każe się zastanowić, czy oby przypadkiem firma Blizzard powoli nie porzuca swojego najsłynniejszego kosmicznego RTS’a. Cały wpis możecie przeczytać pod tym linkiem

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię