Strona główna Gry Aktualności BlizzCon 2019: Blizzard szykuje prezentację Diablo 4?

BlizzCon 2019: Blizzard szykuje prezentację Diablo 4?

To, czego nie udało się pokazać na zeszłorocznym BlizzConie, być może stanie się faktem w tym roku. Według plotek krążących po Twitterze. Blizzard ma pokazać w końcu Diablo 4 i Diablo II Remastered.

Zeszłoroczny BlizzCon z pewnością nie jest ciepło wspominany w siedzibie Blizzarda. Wbrew oczekiwaniom większości fanów, na evencie nie zaprezentowano kolejnej gry z serii Diablo, a zamiast tego gracze otrzymali informacje o jej mobilnej wersji. Dla wielu było to jak policzek wymierzony wiernym fanom. Ostatnie tygodnie również nie są dla firmy sprzyjające, za sprawą banów wymierzonych zawodnikom Overwatch League za zaangażowanie się w kwestie polityczne.

Ktoś z szefostwa Blizzarda być może postanowił, że nadchodząca impreza to dobra okazja by nieco poprawić nadszarpnięty wizerunek. Wiele osób związanych ze studiem, w tym jeden z ich etatowych streamerów zapowiedział, że tegoroczna impreza może w końcu spełnić nadzieje graczy – Blizzard w końcu pokaże wyczekiwaną kontynuację, a dodatkowo remaster “dwójki” na konsole. Tegoroczna edycja BlizzCon ma się odbyć w dniach od 1 do 3 listopada.

Jak myślicie, czy takie zapowiedzi są wiarygodne? Doczekamy się w końcu nowego Diablo?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE