Strona głównaWiadomościBloober Team chce wydawać gry, jak wytwórnia filmów Blumhouse

Bloober Team chce wydawać gry, jak wytwórnia filmów Blumhouse

Polski wydawca odpowiedzialny za takie tytuły jak Layers of Fear, Observer czy ostatnio wydany Blair Witch. Zapowiedział, że dąży do tego, żeby stać się growym odpowiednikiem studia Blumhouse.

Studio Blumhouse specjalizuje się w produkcji filmów z gatunku horrorów. Na swoim koncie mają takie tytuły jak, Prawda czy wyzwanie, Śmierć nadejdzie dziś czy Niewidzialny człowiek. Filmy te charakteryzują się tym, że nie są drogie w produkcji, nie pochłaniają milionów dolarów jak filmy z super bohaterami.

Bloober Team, też postanowiło przyjąć tę strategię i produkować gry regularnie i nie wydawać na nie kwot jak przy produkcji dużych tytułów AAA. Do tej pory ta sztuka udawała się polskiemu deweloperowi bardzo dobrze. Nawet ostatnio wydany Blair Witch na portalu Metacritic osiągnął wynik 67 punktów, co dla tytułu z nie dużym budżetem jest przyzwoitym rezultatem.

Bloober Team

Najnowszą produkcją studia Bloober Team jest horror Medium na konsolę Xbox Series X/S, który to prezentuje się nad wyraz dobrze i może okazać się bardzo mocnym tytułem na tej konsoli. Tytuł ten ma być dostępny w abonamencie Xbox Game Pass

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię