Strona głównaGryAktualnościBloodborne PSX - powstaje wersja gry From Software na "stare" PlayStation

Bloodborne PSX – powstaje wersja gry From Software na „stare” PlayStation

Jeśli byliście ciekawi jak może wyglądać Bloodborne uruchomione na leciwej PlayStation 1, to macie szczęście. Ktoś stworzył odpowiednią wersję.

Bloodborne PSX to projekt Lilith Walther i jest czymś, co można określić z angielska jako “demake” popularnej gry From Software, która podbiła serca graczy w 2015 roku. Autorka na swoim koncie na Twitterze pochwaliła się paroma screenami z gry. Oprócz tego możecie się tam zapoznać z procesem jej powstawania.

Niektóre detale są szczególnie interesujące – na przykład jak trzeba było zmienić balans rozgrywki i ograniczyć efekt działania niektórych ataków przeciwników, które normalnie zwykle zabijały gracza “na raz”. Oprócz tego, dodano mechaniki leczenia, by trochę ułatwić rozgrywkę. Projekt przykłada imponującą wagę do detali – chociażby to, jak wygląda animacja śmierci gracza, jak działa pasek staminy i jak wygląda design poziomów. 

Zobacz: PlayStation Store z kolejnym okazjami. Wśród przecenionych tytułów Days Gone i Bloodborne

Projekt nadal powstaje, ale możecie się zapoznać z innymi pracami autorki, grając w takie tytuły jak  Witch oraz Arcus. Miejmy też nadzieję, że wkrótce doczekamy się kolejnej wersji Bloodborne, tym razem uwspółcześnionej i autorstwa From Software.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię