Strona główna Gry Aktualności Bloodborne PSX - powstaje wersja gry From Software na "stare" PlayStation

Bloodborne PSX – powstaje wersja gry From Software na “stare” PlayStation

- Reklama -

Jeśli byliście ciekawi jak może wyglądać Bloodborne uruchomione na leciwej PlayStation 1, to macie szczęście. Ktoś stworzył odpowiednią wersję.

Bloodborne PSX to projekt Lilith Walther i jest czymś, co można określić z angielska jako “demake” popularnej gry From Software, która podbiła serca graczy w 2015 roku. Autorka na swoim koncie na Twitterze pochwaliła się paroma screenami z gry. Oprócz tego możecie się tam zapoznać z procesem jej powstawania.

Niektóre detale są szczególnie interesujące – na przykład jak trzeba było zmienić balans rozgrywki i ograniczyć efekt działania niektórych ataków przeciwników, które normalnie zwykle zabijały gracza “na raz”. Oprócz tego, dodano mechaniki leczenia, by trochę ułatwić rozgrywkę. Projekt przykłada imponującą wagę do detali – chociażby to, jak wygląda animacja śmierci gracza, jak działa pasek staminy i jak wygląda design poziomów. 

Zobacz: PlayStation Store z kolejnym okazjami. Wśród przecenionych tytułów Days Gone i Bloodborne

Projekt nadal powstaje, ale możecie się zapoznać z innymi pracami autorki, grając w takie tytuły jak  Witch oraz Arcus. Miejmy też nadzieję, że wkrótce doczekamy się kolejnej wersji Bloodborne, tym razem uwspółcześnionej i autorstwa From Software.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE