Strona głównaGryAktualnościBloodRayne 1 i 2 – remaster jeszcze w listopadzie

BloodRayne 1 i 2 – remaster jeszcze w listopadzie

Ziggurat Interactive ogłosiło, że jeszcze w tym miesiącu na PC trafią zremsterowane wersje obu części BloodRayne. Gra będzie obsługiwała 4K, poprawione zostaną również przerywniki filmowe i nie tylko.

BloodRayne: Terminal Cuts i BloodRayne 2: Terminal Cuts, bo tak nazywają się obie części w odświeżonej wersji trafią na Steam i GOG już 20 listopada. Gry otrzymają wsparcie dla rozdzielczości 4K, obsługę padów, poprawione przerywniki filmowe, ulepszone renderowanie.

Zobacz: Palit GeForce RTX 30xx – nowe karty, stworzone dla overclockerów

Pierwsza część została wydana w 2002 roku, część druga trafiła do graczy dwa lata później. Gry opowiadają o rudowłosej dhampirzycy, która musi powstrzymać szaleńca używającego okultyzmu do przywrócenia świetności III Rzeszy. W drugiej odsłonie głównym wrogiem jest rodzeństwo protagonistki, które chce z kolei stworzyć nową rasę super wampirów.

Brzmi banalnie jednak w obie części grało się przyjemnie siekając przeciwników naręcznymi ostrzami oraz wypijając ich krew. Co ciekawe, BR 2 było jedną z pierwszych 13 gier, które działały na Xbox One dzięki kompatybilności wstecznej. Na razie nie wiadomo czy nowa wersja gry trafi również na konsole nowej generacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię