Strona głównaGryAktualnościModern Warfare 2: fani stworzyli moda z trybem multiplayer

Modern Warfare 2: fani stworzyli moda z trybem multiplayer

Remaster Modern Warfare 2 nie zawierał multiplayera, więc grupa fanów postanowiła to zmienić, tworząc moda z jedną z najpopularniejszych map.

Rust to w pewnym sensie legendarna mapa MW 2. Pokryte piachem tereny, będące świadkiem wielu pojedynków w okolicach 2009 roku. Remaster mapy został wykonany bardzo wiernie w porównaniu do tamtego oryginału. Pierwotnie był tworzony z myślą o Black Ops 3 z 2015 roku, ale finalnie trafił do nowego Modern Warfare. Nie jest natomiast w żaden sposób powiązany z oficjalną kampanią MW2.

Twórcy moda za cel obrali sobie przypomnienie najlepszych dni multiplayera Modern Warfare 2. Projekt jednak nie miał być remakiem w znaczeniu takim, jak cały remaster Modern Warfare. Jednak większość elementów, takich jak broń, perki i killstreaki będą wyglądały i zachowywały się w podobny sposób jak w oryginalnej grze.

Zobacz: Modern Warfare 2 Remastered – Activision wyjaśnia brak multiplayera

Co ciekawe, mod będzie pierwszym z całej serii 9 multiplayerowych map. Ciekawi jesteśmy jak dobrze da się oddać feeling MW2 w grze zrobionej przez inne studio, sześć lat później. Jednak zanim się o tym przekonamy, minie trochę czasu. Oficjalna data premiery moda nie jest jeszcze znana.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCGamer
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię