Strona głównaWiadomościBloody zakryje uszy graczom nowymi słuchawkami z hybrydowymi membranami

Bloody zakryje uszy graczom nowymi słuchawkami z hybrydowymi membranami

Modele M510 i M550 to budżetowe rozwiązania do gier i muzyki. Lecz pomimo swojej ceny graczy nie zaleje krew.

Kupić tanio słuchawki nie jest trudno, ale poprzeczka podnosi się wraz z wysokimi oczekiwaniami. Nieraz szukamy sprzętu o dobrym brzmieniu, tupnięciu, nadto wygodnego i jeszcze do tego ładnie wykończonego. I oczywiście, wszystko to chcemy dostać za śmiesznie małe pieniądze… Czy to w ogóle jest możliwe?

Intuicja podpowiada, że nie, zaś firma Bloody mówi, że wszystko zależy od dobrej parki membran. Producent wyjątkowo nie oszczędza na najważniejszym elemencie zestawu i tym razem w swoich nowych modelach M510 i M550 zamontował hybrydowe membrany M.O.C.I. o dużej wytrzymałości materiału i wysokiej jakości dźwięku w paśmie przenoszenia 10 Hz – 22 kHz.

Do wyboru gracze będą mieli dwie różne konstrukcje. M510 spodoba się zwolennikom słuchawek nausznych. Są bardziej kompaktowe, a przez to lżejsze. Z kolei model M550 to już gratka dla graczy, którzy chcą się kompletnie odizolować od dźwięków z zewnątrz. Zastosowane w nim nauszniki mają budowę wokółuszną, wewnątrz których ukryto 4 cm membrany.

Obydwa modele działają na złączu 3.5 mm jack, a w zanadrzu oferują mikrofon zamieszczony na przewodzie. Kto jest zainteresowany może już teraz za nimi szperać po sklepach, o ile cena 139 zł (M510) i 149 zł (M550) za słuchawki nie jest dla niego zbyt wygórowana.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię