Strona głównaGryAktualnościBorderlands 3 zadebiutuje w tym roku. Data premiery zaszyta w trailerze

Borderlands 3 zadebiutuje w tym roku. Data premiery zaszyta w trailerze

Ujawniony wczoraj trailer Borderlands nie odpowiedział nam na wiele pytań. Wśród nich jest data premiery gry. Ale na czy pewno? Czujnym oczom graczy nic nie umknie.

Za każdym razem kiedy w sieci pojawia się filmowy zwiastun gry lub filmu, Internauci od razu rozkładają go na czynniki pierwsze szukając w każdej scenie drugiego dna i najmniejszej nawet podpowiedzi dotyczącej szczegółów premiery lub fabuły. Ba, często nawet samo zdjęcie kadru lub plakat wystarczy, aby znaleźć na nim ukryte znaczenie.

Zobacz: Avengers: Endgame – wiemy kto nie przeżył pierwszej konfrontacji z Thanosem

Do tej pory premiery Borderlands 3 spodziewano się 31 marca 2020 roku. To właśnie na ten dzień Take Two zapowiedziało powrót znanej gry AAA. Dla wielu osób była to naturalna zapowiedź Borderlands 3.

Dokładna analiza traileru gry rzuciła jednak nowe światło na sprawę. Na filmie, od 1:41 do 1:51 pojawiają się dwie liczby – 1 i 10. To ma sugerować premierę jeszcze w tym roku, a konkretnie 1 października.

Ma to sens, ponieważ pierwsza część Borderlands debiutowała 1 października 2009 roku. Czy przypuszczenia się potwierdzą? Być może dowiemy się tego już 3 kwietnia, kiedy to mają być ujawnione kolejne informacje na temat gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię