Strona głównaGryAktualnościBorderlands 3 - wyciekł gameplay, a na nim loot i funkcje dla...

Borderlands 3 – wyciekł gameplay, a na nim loot i funkcje dla streamerów

Do sieci wyciekł niewielki fragment rozgrywki z nadchodzącej wielkimi krokami gry Borderlands 3. Możemy na nim zobaczyć, że tzw. lootowanie będzie bardzo ważnym aspektem rozgrywki. Nie zabraknie też elementów stworzonych z myślą o streamerach.

Gearbox Software, czyli twórcy serii Borderlands, przy okazji prezentacji trzeciej części gry chwalili się setkami dostępnych konfiguracji broni. Już to sugerowało, że lootowanie będzie niezwykle ważnym aspektem rozgrywki. Teraz potwierdza to krótki gameplay, który właśnie wyciekły do sieci.

Zobacz: Borderlands 3 – bardzo kontrowersyjne okładki nowej gry

Na krótkim wideo możemy zobaczyć, jak gracz otwiera skrzynie z wyposażeniem. Jednak najciekawsze jest to, że mamy tutaj funkcje społecznościowe, przygotowane z myślą o streamerach. Wystarczy wsłuchać się w głos Claptrapa, który wita się z widzami i mówi im, że mają okazję wygrać przedmioty, które są właśnie prezentowane na ekranie. Trzeba przyznać, że zapowiada się to niezwykle ciekawie.

W tym miejscu warto przypomnieć, że Borderlands 3 przez pierwsze 6 miesięcy będzie dostępne tylko w sklepie Epic Games Store. Gra zadebiutuje tam już 13 września tego roku. Oprócz PC-tów trafi również na PlayStation 4 i Xbox One.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię