Strona głównaGryAktualnościBorderlands 3 potwierdza cross-play dla PS4 i PS5

Borderlands 3 potwierdza cross-play dla PS4 i PS5

Jeżeli wciąż gracie w Borderlands 3 na konsolach PlayStation, mamy dla Was dobrą wiadomość. Niedługo gra wreszcie zacznie wspierać cross-play.

Wspólna gra pomiędzy platformami to jedna z funkcji, która powoli staje się standardem we współczesnych multiplayerach. Jeszcze kilka lat temu była to ekskluzywna, wyjątkowa opcja dostępna w kilku tytułach. Teraz niemalże każda nowa gra pozwala swobodnie grać pomiędzy PC a konsolami.

Zobacz: Fani Dino Crisis nie czują się dobrze po ogłoszeniu Exoprimal

Borderlands 3 wspiera cross-play od czerwca zeszłego roku. Gra międzyplatformowa nie była jednak dostępna na konsolach PlayStation. CEO Gearbox Randy Pitchford poinformował wtedy, że opcja cross-playu została zablokowana.

Teraz Gearbox doszedł najwyraźniej do porozumienia z Sony. Na stronie 2K Games pojawił się krótki komunikat o planowanym wprowadzeniu cross-playu na PS5 oraz PS4. Niestety wydawca napisał jedynie, że nastąpi to „w przyszłości”. Możliwe więc, że nie wiedzą jeszcze dokładnie, kiedy może to nastąpić. Albo przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na tę funkcję.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię