Strona głównaGryAktualnościElden Ring - szczegóły obszernej aktualizacji 1.03

Elden Ring – szczegóły obszernej aktualizacji 1.03

Do Elden Ring trafiła właśnie nowa aktualizacja. Oprócz naprawionych bugów wśród listy zmian znajduje się kilka nerfów i buffów.

FromSoftware ma ręce pełne roboty. Elden Ring cieszy się aktualnie ogromną popularnością. Chociaż gra nie cierpi na wiele, znaczących bugów, oczy setek tysięcy graczy zwrócone są w kierunku deweloperów w oczekiwaniu na ich kolejny ruch.

Zobacz: Windows 11 – Microsoft testuje reklamy w Eksploratorze

Na oficjalnej stronie Bandai Namco pojawiła się pełna lista wprowadzonych w aktualizacji 1.03 zmian. Dominują przede wszystkim naprawione bugi oraz usprawnienia. Jeżeli do tej pory trafialiście na różne glitche, wasza postać przestawała się ruszać podczas jazdy albo nie dostawaliście przedmiotów po walce, teraz powinno być tego znacznie mniej.

FromSoftware pokusiło się również o zmiany w balansie gry. Mimic Tear Ash, jeden z najpopularniejszych summonów, będzie zadawał mniej obrażen. Podobnie jak Hoarfrost Stomp Ash, którego przy swoich rekordowych speedrunnach używał ostatnio Distortion2. Wprowadzone nerfy zrekompensować mogą liczne wzmocnienia do Sorcererów i kilku różnych broni.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię