Strona głównaWiadomościRozrywkaBorderlands: wiemy, kto zagra jedną z głównych postaci filmu

Borderlands: wiemy, kto zagra jedną z głównych postaci filmu

Adaptacje gier cieszą się coraz większą popularnością. Liczba projektów rośnie, a jednym z nich jest kinowa adaptacja Borderlands, w reżyserii Eli’ego Rotha.

Wiemy już od jakiegoś czasu, że główną gwiazdą kinowej wersji Borderlands jest Cate Blanchett, którą obsadzono w roli Lillith. Teraz poznaliśmy kolejnego aktora, który wcieli się w jedną z ważniejszych postaci tej historii. Do roli Rolanda zakontraktowano Kevina Harta.

Borderlands Kevin Hart

Rozmowy z Hartem na temat jego roli w filmie trwały podobno od miesięcy, aż w końcu niedawno udało się podpisać kontrakt. Nie jest to pierwsza rola Kevina w filmie związanym z tematyką pokrewną grom. Wcześniej grał między innymi obok Dwayne’a Johnsona w dwóch filmach Jumanji, które – choć same w sobie o żadną grę oparte nie były – to jednak miały w sobie sporo z tego rodzaju adaptacji.

Zobacz: Tales from the Borderlands trafi na PS5

Roland to specjalista od broni palnej i spory kontrast w stosunku do poprzednich ról, w jakie wcielał się Hart. Sam film natomiast czeka jeszcze daleka droga do kinowych ekranów. Producenci jednak najwyraźniej traktują go bardzo poważnie, stawiając na odpowiedni dobór aktorów. Data premiery filmu jeszcze nie została oficjalnie ogłoszona.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię