Strona głównaWiadomościRozrywkaBorderlands – wiemy, kto w filmie zagra uwielbianą Lilith

Borderlands – wiemy, kto w filmie zagra uwielbianą Lilith

Wiemy już, kto zagra uwielbianą przez fanów Borderlands Lilith. W rudowłosą bohaterkę wcieli się znana i wielokrotnie nagradzana Cate Blanchette. Miłośnicy serii mogą czuć się ukontentowani.

Lilith to prawdopodobnie jedna z najbardziej lubianych osobistości w serii Borderlands. W pierwszej części była jedną z czterech grywalnych postaci, a w kolejnych wróciła jako NPC (non-playable character). Dlatego podejrzewam, że dla fanów bardzo ważny jest wybór aktorki, która wcieli się właśnie w Lilith. Na szczęście nie macie powodów do obaw. Wybór padł na Cate Blanchette.

Tak, to właśnie Cate Blanchette wcieli się w rolę Lilith w filmie Borderlands. News początkowo został podany przez serwis Hollywood Reporter, ale po czasie na Twitterze potwierdził go Randy Pitchford, czyli dyrektora generalnego Gearbox Software. Dzięki temu mamy pewność, że jest to informacja oficjalna.

Kim jest Cate Blanchette?

Jeśli chociaż minimalnie interesujecie się kinem, to prawdopodobnie nie trzeba Wam przedstawiać Cate Blanchette. To dwukrotna laureatka Oskara za rolę pierwszoplanową w filmie Blue Jasmine oraz drugoplanową w filmie Aviator. Ma na swoim koncie również kilka Złotych Globów. W ostatnim czasie mogliśmy ją podziwiać w Ocean’s 8 czy też Thor: Ragnarok, gdzie wcieliła się w Helę – morderczą siostrę Boga Piorunów.

Film Borderlands został zapowiedziany już w 2015 roku, ale z czasem słuch po nim zaginął. Dopiero na początku 2020 roku poinformowano, że reżyserem został Eli Roth (ma na swoim koncie między innymi dwie części horrorów Hostel). Film powstanie na bazie scenariusza napisanego przez Craiga Mazina (serial Czarnobyl), a producentami zostali Avi Arad, Ari Arad oraz Erik Feig.

Kiedy premiera filmu Borderlands?

Na ten moment nie wiemy, kiedy film miałby trafić do kin. Biorąc pod uwagę fakt, że dopiero poznajemy pierwszych aktorów, prawdopodobnie od premiery dzielą nas co najmniej 2 lata. Wybór pełnej obsady może potrwać jeszcze kilka miesięcy i nie wiemy, jak będzie dalej przebiegać pandemia koronawirusa. Dlatego można bezpiecznie założyć, że premiera najwcześniej będzie miała miejsce na przełomie 2022 i 2023 roku.

Aktualne ceny Borderlands 3:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

2 KOMENTARZE

  1. Dobra wiadomość, ale przepraszam, niesamowicie irytuje mnie używanie w artykułach makaronizmu „kontent” we wszelkich formach… Czy tak ciężko jest napisać „usatysfakcjonowany”?

    • Nie jest ciężko, ale „ukontentowany” to normalne słowo w języku polskim, więc czemu nie mielibyśmy go używać? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię