Strona głównaWiadomościRozrywkaBorderlands – wiemy kto zagra Moxxi w adaptacji filmowej gry

Borderlands – wiemy kto zagra Moxxi w adaptacji filmowej gry

Wieku już kto dołączy do obsady filmowej adaptacji Borderlands w roli Moxxi. To nie jedyna postać, której przydzielono aktora w ostatnim czasie.

Według najnowszych informacji przekazanych przez serwis Deadline – Moxxi zagra Gina Gershon znana m.in. z filmów Showgirls, P.S. I Love You. Niedawno kilku innych aktorów dołączyło do ekipy filmowej wersji Borderlands. W adaptacji Eli Rotha zobaczymy jeszcze Charlesa Balboa jako łowcę Sir Hammerlocka. W roli Jakobsa zagra Cheyenne Jackson z kolei Wainwright Jakobs i Bobby Lee zagrają postać o imieniu Larry.

Jak podkreśla Roth:

Jestem bardzo podekscytowany pracą z tą niesamowitą obsadą z najwyższej półki. Każda pojedyncza część się liczy i podnosi jakość filmu, a my mamy najlepszych z najlepszych, aby naprawdę uczynić Borderlands spektakularnymi. Uwielbiam filmy, w których liczy się każda postać i można to osiągnąć tylko dzięki świetnej obsadzie. Każdy z tych utalentowanych aktorów wniesie do filmu coś wyjątkowego.

Moxxi to powracająca postać z serii Borderlands, która zadebiutowała jako spiker walki „Mad Moxxi” w pierwszym DLC i powróciła jako właściciel praktycznie każdego baru w późniejszych grach. Jest także matką mechaników obu serii, Scooter i Ellie.

Zobacz: Valve – firma pozwana za praktyki monopolistyczne na Steam

Zdjęcia do filmu powstają na Węgrzech. W filmie wystąpią także Cate Blanchett jako Lilith, Jack Black jako Claptrap, Kevin Hart jako Roland, Jamie Lee Curtis jako Tannis i Ariana Greenblatt jako Tiny Tina.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię