Strona głównaWiadomościRozrywkaBox Office: Drugie zwycięstwo z rzędu na konto Toy Story 4

Box Office: Drugie zwycięstwo z rzędu na konto Toy Story 4

Chudy i Buzz Astral robią robotę.

58 milionów dolarów. Tyle w ten weekend udało się zarobić czwartej odsłonie popularnego, animowanego filmu Disneya. Chociaż oznacza to spadek aż o 52% względem weekendu otwarcia, łącznie wciąż jest to prawie 240 milionów w dwa tygodnie. Cała seria zarobiła w rezultacie już blisko 500 milionów dolarów.

Zobacz: Otwarcie Men In Black: International prawie dwa razy słabsze od poprzednika

Nie ulega jednak wątpliwości, że konkurencja Toy Story 4 do najsilniejszych nie należy. W ten weekend na drugim miejscu znalazło się „Annabelle wraca do domu” z 20 milionami na koncie, najgorszym otwarciem w historii uniwersum „Obecności”. Kilka milionów niżej, na najniższym miejscu podium, wylądowało Yesterday. Komedia o muzyku, który budzi się w świecie, gdzie nikt nie zna utworów Beatlesów.

Spore kamienie milowe przekroczyły również dwa filmy, które swoje premiery miały już jakiś czas temu. Trzecia odsłona Johna Wicka przeskoczyła w ten weekend próg 300 milionów dolarów, a Avengers: Endgame wrócił do kin z nadzieją przebicia rekordu Avatara. Chociaż film Camerona wciąż plasuje się na szczycie, z 2.79 miliarda dolarów w box office, Avengers dodatkowymi 5 milionami w ten weekend dobiło do 2.76 miliarda.

Pełną listę amerykańskiego box office znajdziecie poniżej:

  1. Toy Story 4 — $57.9 mln
  2. Annabelle wraca do domu — $20.4 mln
  3. Yesterday — $17 mln
  4. Aladdin— $9.3 mln
  5. Sekretne życie zwierzaków domowych 2 — $7.1 mln
  6. Men In Black: International — $6.6 mln
  7. Avengers: Endgame— $5.5 mln
  8. Laleczka— $4.3 mln
  9. Rocketman — $3.9 mln
  10. John Wick: Chapter 3 — Parabellum — $3.2 mln

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię