Strona głównaGryAktualnościBungie zdradza szczegóły Destiny na nowej generacji konsol

Bungie zdradza szczegóły Destiny na nowej generacji konsol

Do nowej generacji szykują się nie tylko Sony i Microsoft, ale również deweloperzy. Bungie właśnie poinformowało o zmianach, jakie czekają niedługo Destiny.

Dla deweloperów premiery PlayStation 5 i Xbox Series X to doskonały moment, żeby przetestować nowy hardware i dzięki dodatkowym funkcjom ulepszyć swój produkt. Takie plany ma najwyraźniej Bungie, które już na miesiąc przed debiutem konsol zachęca swoją społeczność do zakupu Destiny w nowej, lepszej wersji.

Zobacz: Xbox Series X pierwszy unboxing i upuszczenie pada

Największym wydarzeniem będzie bez wątpienia FOV Slider. Słynny pasek w ustawieniach graficznych będący największą przewagą posiadaczy komputerów osobistych wreszcie trafi do miłośników konsol. Kilka dni temu to samo wydarzyło się w becie Black Ops Cold War i niedługo spotka również Destiny.

Nie jest to jednak koniec planowanych zmian. Xbox Series X i PS5 będą obsługiwały rozgrywkę z 60 FPS-ach i 4K. Czasy ładowania zostaną znacząco skrócone, a obie platformy doczekają się również cross-playa pomiędzy generacjami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceBungie
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię