Advertisement
Strona głównaGryAktualnościButy Call of Duty do wygrania w zamian za osiągnięcia w Modern...

Buty Call of Duty do wygrania w zamian za osiągnięcia w Modern Warfare

Activision uczy się od Bungie.

Z tego typu akcji do tej pory znane było przede wszystkim Destiny. Po ukończeniu konkretnych aktywności wewnątrz gry, w naszą zakładkę nagród na stronie Bungie trafiała możliwość kupna ekskluzywnych przedmiotów, figurek czy koszulek. Teraz podobną akcję organizuje Activision.

Zobacz: Ostateczne potwierdzenie – w Call of Duty: Modern Warfare mikrotransakcje ograniczono do minimum

Wynikiem współpracy Adidasa oraz popularnego rapera Pusha T są buty z motywem Call of Duty. Na rynek trafi zaledwie 300 par i nie będą one dostępne do kupienia. Żeby położyć swoje ręce na jednym z modeli, trzeba zarejestrować się na tej stronie do 1 listopada, a później osiągnąć 56 poziom w Modern Warfare.

Odblokowanie tego osiągnięcia uczyni Was częścią nadchodzącej promocji. W akcji mogą wziąć udział zarówno mieszkańcy Stanów Zjednoczonych, jak i Europy oraz Afryki i Bliskiego Wschodu.

Call of Duty to nie pierwsza i nie jedyna gra, której znaki charakterystyczne zostały przeniesione na obuwie sportowe, a tych jest całkiem sporo.

Premiera Call of Duty: Modern Warfare już 25 października.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię