Strona głównaEsportByli gracze Pompa Team tworzą nową drużynę i szukają organizacji

Byli gracze Pompa Team tworzą nową drużynę i szukają organizacji

Byli gracze Pompa Team nie zamierzają rezygnować z profesjonalnego grania w CS:GO. Zawodnicy stworzyli nową drużynę i są aktualnie na etapie szukania organizacji.

Polski świat esportu kilka dni temu zszokowała informacja o rozstaniu Pompa Team z dotychczasowym składem CS:GO. Decyzja miała być pokłosiem niespodziewanego odejścia z zespołu Patryka ‘ponczka’ Witesa, ale mówi się też o tym, że właściciele organizacji nie byli zadowoleni z wyników. Mieli dać zawodnikom czas do końca 2017 roku na odniesienie jakiegoś sukcesu. Tego nie udało się zrobić i stąd decyzja o rozstaniu.

To jednak nie zniechęciło zawodników. Ci utworzyli nowy skład i aktualnie szukają organizacji. W zespole występować będą Kacper ‘darko’ Ściera, Dawid ‘lunatic’ Cieślak oraz Konrad ‘koyot’ Hadała, którzy wcześniej reprezentowali Pompa Team. Drużynę uzupełnią Arek ‘Vegi’ Nawojski, który był testowany w zespole po odsunięciu Marcina ‘LTNa’ Krzemińskiego, a także Michał ‘MOLSI’ Łącki, który wczoraj rozstał się z tomorrow.gg.

Drużyna ma już trenować i przygotowywać się do kwalifikacji do IEM w Katowicach, ESL Mistrzostw Polski oraz V4 Future Sports Festiwal, czyli nowego turnieju z pulą nagród w wysokości 1 mln euro (500 tys. euro dla CS:GO).

Źródło: Cybersport.pl

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię