Strona głównaWiadomościNadchodzi Final Fantasy XII: The Zodiac Age w 60 klatkach na sekundę...

Nadchodzi Final Fantasy XII: The Zodiac Age w 60 klatkach na sekundę i obsługą ultra-panoramicznych ekranów

Okazuje się, że Square Enix nie rzuca słów na wiatr. Dostaliśmy obietnicę lepszego wsparcia dla PC i je dostaniemy. Wydawca ogłosił, że już niedługo gracze PC otrzymają ulepszone i poprawione Final Fantasy XII The Zodiac Age.

Niedawno informowaliśmy o planach Square Enix dotyczących wsparcia dla PC. Teraz słowa zostały przekute w czyny, nadchodzi Final Fantasy XII w wersji PC wraz z wieloma dodatkami.

[you tube=XaEEVElqtFg]

Oficjalne informacje na temat gry:

Final Fantasy XII: The Zodiac Age w wersji PC będzie zawierał wszystkie ulepszenia i funkcje z wersji PlayStation 4, takie jak zremasterowana ścieżka dźwiękowa, nowe tryby Speed and Trial oraz funkcja szybkiego przewijania.

Ponadto użytkownicy PC otrzymają:

  • wyświetlanie w 60 klatkach na sekundę,
  • obsługę ultra-panoramicznych ekranów o proporcjach 21:9 oraz możliwości wykorzystania trzech monitorów HD do uzyskania obrazu 16:3.
  • pełne wsparcie kontrolerów, Karty Steam, oraz wiele innych optymalizacji pozwalających na płynną i przyjemną rozgrywkę na PC.

Poza wymienionymi wyżej zmianami w pełni dostosowującymi grę do platformy PC, nowy port Zodiac Age odblokuje wiele ekskluzywnych treści gry już od samego początku m.in.

  • tryb Nowa gra Plus oraz Nowa gra Minus – wymagające wcześniejszego ukończenia gry teraz dostępne od początku,
  • trzy wersje ścieżki dźwiękowej – oryginalną, ponownie nagraną przez orkiestrę oraz soundtrack, dostępne od samego początku gry,
  • zmaksymalizowaną liczbę punktów Licencji i Gil z ekranu konfiguracji.

Nowa wersja Final Fantasy XII: The Zodiac Age zostanie udostępniona 1 lutego na Steam. Gracze, którzy zakupią grę w ciągu pierwszego tygodnia od premiery, otrzymają dodatkowo 20% rabat, trzy cyfrowe utwory muzyczne i specjalną wersję Steam Final Fantasy XII.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię