Strona głównaGryAktualnościByły dyrektor artystyczny Sony Interactive Entertainment zasila studio Netflix Games

Były dyrektor artystyczny Sony Interactive Entertainment zasila studio Netflix Games

Netflix Games zamierza być naprawdę silnym graczem na rynku wydawniczym gier komputerowych. Wydawnictwo właśnie pozyskało do swojego zespołu kolejnego znanego twórcę.

Od jakiegoś czasu Netflix pracuje nad swoją pierwszą grą. Choć o nowej tajemniczej produkcji o nazwie roboczej „AAA” nie wiemy zbyt wiele, to możemy spodziewać się, że studio podeszło do jej tworzenia w stu procentach poważnie i planuje wypuścić na rynek grę, która faktycznie może zaciekawić społeczność. Aby tak się stało Netflix Games zakontraktowało do swojego zespołu kolejnego znanego twórcę.

Nad grą „AAA” w Netflix Games od teraz pracować będzie Raf Grassetti – dyrektor artystyczny, który w przeszłości odpowiedzialny był za God of War. To nie pierwsza znana postać na rynku gier komputerowych, która zasiliła studio Netflixa. W kwietniu do zespołu dołączył Joseph State  – dyrektor kreatywny, działający m.in przy. Halo Infinite, a w ubiegłym roku pieczona ekipąNetflix Games Studio przejął Chacko Sonny – niegdyś wiceprzewodniczący Blizzarda.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię