Strona głównaGryAktualnościDiablo 4 – przez błąd w grze przegrał na ostatniej prostej w...

Diablo 4 – przez błąd w grze przegrał na ostatniej prostej w wyścigu o 100 poziom postaci

Gracze, którzy już grają w Diablo 4 wystartowali w boju o dobicie do 100 poziomu postaci na najwyższym poziomie trudności. Jednak, przez błąd w grze cały misterny plan…

W Diablo 4 podobnie jak w poprzednich częściach zabawa zaczyna się po przejściu gry. Nadrzędnym celem staje się wymaksowanie poziomu postaci, w tym przypadku 100. W przypadku Diablo 4, wiąże się to z możliwością zdobycia dodatkowych nagród. Te przewidziane są jednak tylko dla 1000 pierwszych graczy. Dlatego liczy się szybkość.

Max Smith należy do tej części graczy, która bierze udział w „wyścigu po złoto”. Gracz spędził 18 godzin i przebył już ponad połowę grogi do celu. Osiągnięcie 54 poziomu czarodziejki przyszło dość łatwo. Jednak w pewnym momencie postać zamarła bez możliwości ruchu, a przeciwnicy okładali ją niemiłosiernie. Nawet szybkie wyłączenie gry przez kombinację Alt + F4 nie pomogło. Czarodziejka padła martwa niczym Evelyn McHal.

Jak sam napisał:

Porażka przez błąd po 18 godzinach rozgrywki jest bolesna. Jestem przekonany, że udałoby mi się zmieścić w top 1000, gdybym spróbował jeszcze raz, ale nie chce mi się już inwestować dodatkowego czasu po czymś takim.

Jednak Smith nie dotrzymał słowa i zabrał się ponownie za wybijanie poziomów.

Podjąłem się kolejnego hardkorowego podejścia. Chyba jestem masochistą albo czymś w tym rodzaju.

A o co jest walka? Pierwszych 1000 graczy, którzy dobiją w trybie hardcore do 100 poziomu zostanie uwiecznionych na fizycznym posągu Lilith. Z konkursu wykluczono streamerów i wszystkich graczy, którzy dostali grę przed premierą.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię