Strona głównaEsportByły gracz NiP ma dołączyć do Fnatic. Kto wyleci ze składu?

Były gracz NiP ma dołączyć do Fnatic. Kto wyleci ze składu?

Serwis Flickshot.fr przekazał kolejne ciekawe informacje na temat zmian w czołowych organizacjach CS:GO. Tym razem szufla ma dotyczyć zwycięzców IEM Katowice 2018, czyli Fnatic.

Według serwisu Flickshot.fr do szwedzkiej drużyny miałby dołączyć Richard ‘Xizt’ Landstrom, czyli wieloletni gracz Ninjas in Pyjamas, który miał już okazję występować w brytyjskiej organizacji w latach 2010-2012. Zawodnik w lutym tego roku został zastąpiony przez dennisa i od tego czasu szuka nowej drużyny. Najwyraźniej poszukiwania nie będą trwały zbyt długo.

Xizt miałby zastąpić w składzie Goldena, czyli prowadzącego Fnatic. Decyzje wydaje się o tyle dziwna, że od momentu dołączenia 24-latka do Fnatic, drużyna zaczyna grać coraz lepiej. Najlepszym przykładem jest wygrana w IEM Katowice 2018, dzięki której znajdują się aktualnie na 5. miejscu w rankingu HLTV – najwyższym od 2 lat. Co prawda po drodze zdarzyło się kilka wpadek, jak np. na StarSeries, ale bez wątpienia Fnatic znowu zaczęło liczyć się w czołówce.

Póki co Szwedzi, jeszcze z Goldenem, polecieli do Chin gdzie wezmą udział w WESG. Gracze Fnatic trafili do grupy G razem z Cloud9, SZ Absolute i The Onliners.

Źródło: FlickShot, HLTV

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię