Strona głównaGryAktualnościCall of Duty 2021 pojawiło się na Battle.net pod nazwą "Slipstream"

Call of Duty 2021 pojawiło się na Battle.net pod nazwą „Slipstream”

Cały czas nie widzieliśmy żadnej oficjalnej zapowiedzi gry. Call of Duty: Vanguard regularnie pojawia się jednak na Battle.net.

Większość fanów Call of Duty czeka oczywiście na coroczny reveal nowej odsłony serii. Mamy już trochę informacji o Vanguard, sequelu WW2 od Sledgehammer Games. Activision wciąż nie potwierdziło jednak większości z nich.

Zobacz: Control – powstaje spin-off PvE

Helba, deweloper strony BlizzTrack śledzącej zmiany na Battle.net, zauważył ostatnio regularnie pojawiającego się tam CoD-a. Grę nazywano już „Fore”, „COD2021”, a ostatnio „Slipstream”. Jak widać na powyższym obrazku, razem z najnowszą nazwą pojawiły się assety.

Styl grafik przypomina nieco WW2 i sugeruje, że dotychczasowe plotki mogą okazać się prawdą. Nie wiemy jednak, co oznacza słowo „Slipstream” w kontekście nowego CoD-a. Może być to ostateczna nazwa gry albo po prostu kolejna nazwa projektu używana wewnątrz studia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię