Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops 4 - Battle Edition pojawi się w...

Call of Duty: Black Ops 4 – Battle Edition pojawi się w Humble Bundle Monthly? [AKTUALIZACJA]

Niedługo swoją oficjalną zapowiedź może mieć kolejna część cyklu Call of Duty, a tymczasem pojawiają się inne przecieki dotyczące serii Activision. Call of Duty: Black Ops 4 może się pojawić w popularnym cyklu gier w niskich cenach.

Chodzi o Humble Bundle Monthly, gdzie – jak nazwa wskazuje – co miesiąc pojawia się inny zestaw gier do kupienia za przysłowiowe grosze. Tym razem za 12 dolarów będziemy prawdopodobnie mogli pobrać Call of Duty: Black Ops 4 – Battle Edition, czyli wersję bez trybu zombie, ale z takim samym multiplayerem jak w pełnej wersji gry, włącznie z trybem Battle Royale.

Zobacz: Call of Duty: Black Ops IIII – solidna, rzemieślnicza robota dla fanów rozgrywek sieciowych [recenzja]

Skąd te informacje? O Black Ops 4 w najnowszym Humble Bundle świadczyły reklamy serii, które pojawiły się na Facebooku. Powstało ich kilka i w każdej jako tło wykorzystano screen z gry – zarówno w wersji stacjonarnej jak i mobilnej aplikacji FB. Czy rzeczywiście gra Activision trafi do serii? O tym przekonamy się jeszcze dzisiaj około godziny 19:00, bo wtedy ma pojawić się aktualizacja Humble Bundle Monthly.

Zobacz: Call of Duty pomogło znaleźć pracę 54 tys. byłych żołnierzy

AKTUALIZACJA: Reklamy okazały się prawdziwe, gra właśnie pojawiła się w ofercie na oficjalnej stronie internetowej projektu. Oczywiście subskrypcję można w dowolnej chwili anulować.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię