Strona głównaGryCall of Duty Black Ops 4 z trybem Zombie Mode i Battle...

Call of Duty Black Ops 4 z trybem Zombie Mode i Battle Royale, ale bez kampanii dla jednego gracza

Activision w końcu zaczęło ujawniać kolejne informacje na temat Black Ops 4. Oprócz zupełnie nowych postaci i trybów dla wielu graczy, ta odsłona serii będzie zawierała również tryb zombie i battle royale. Z kolei zostanie wykastrowana z kampanii dla jednego gracza.

W trybie zombie cztery postacie podróżują w czasie by walczyć z kultem zła. W międzyczasie zabijają hordy zombiaków. Historia o zombie została podzielona na trzy misje, z której każda rozgrywa się na unikalnej mapie: The Nine, Voyage of Despair oraz Blood of the Dead.

Oficjalny trailer:

[you tube=GA2zR15nmHk]

Mapa The Nine zabierze nas w sam środek aren starożytnego Rzymu. Będziemy musieli pokonać zastępy wrogów z użyciem mieczy, tarcz, toporów i włóczni. W Voyage of Despair przeniesiemy się na „niezatapialny” Titanic, na którym aż roi się od zombie. Blood of the Dead jest z kolei rodzajem misji powrotnej czerpiącej z klasycznych map znanych z poprzednich części Black Ops. W grze znajdziemy również tryb Zombie Rush, który według Activision jest uproszczoną wersją tradycyjnego trybu zombie.

Aby podtrzymać zainteresowanie graczy, w trybie zombie będą występowały sezonowe wydarzenia o nazwie Callings. Dodatkowo będziemy mogli wypełniać codzienne, miesięczne i roczne zadania.

Gracze, którzy nie mają czasu grać ze znajomymi będą mogli grać z botami. Dodatkowo w trybie zombie będziemy mogli manipulować ok. setką różnych mutacji, które będą wpływały na umiejętności zarówno nasze jak i nieumarłych. Każdy będzie mógł tworzyć również niestandardowe zadania i udostępniać je innym graczom.

Niestety w tej beczce miodu znajdziemy także łyżkę dziegciu a może nawet chochlę. W Black Ops 4 nie będzie trybu dla jednego gracza. Bij, zabij, nie ma i tyle. Na pocieszenie gracze dostaną tryb Battle Royale. Dla jednych może być to dobra informacja, dla innych – solidny plaskacz.

W tym trybie będziemy mieli dostęp zarówno do broni jak i postaci, które do tej pory miały okazję wystąpić w serii. Zasady będą standardowe dla battle royale. Na mapę trafi wielu graczy, a wygrywa ten kto przeżyje. Na razie nie wiadomo jak duże będą mapy oraz ilu zawodników będzie grało jednocześnie.

[you tube=TktjCqG4p7Y]

Premiera Call of Duty: Black Ops 12 października, na PC będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem Battle.net.

Źródło: gamespot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię