Strona głównaGryUbisoft przedstawia kolejnego bohatera Operacji Para Bellum

Ubisoft przedstawia kolejnego bohatera Operacji Para Bellum

Ubisoft udostępnił kolejny zwiastun dodatku do Rainbow Six Siege Operation Para Bellun. Tym razem poznamy drugiego z operatorów. Nowy bohater nazywa się Maestro i jest obrońcą.

Na oficjalnym blogu Rainbow Six została zamieszczona informacja na temat nowego „defendera”, którego „specjalistyczna wiedza pozwala blokować dostęp do kluczowych lokalizacji”.  Prawdopodobnie pan Maestro będzie posiadał umiejętność rozpoznawania wrogów zza zasłony dymnej. Jednak nie jest ot jeszcze potwierdzone.

[you tube=j9yz2SANoQg]

Na chwilę obecną nie znamy dokładnie wyposażenia i umiejętności, jakie będzie posiadała nowa postać. Wcześniejsze plotki mówiły o kuloodpornych kamerach, jednak wraz z aktualizacją otrzyma je większość jednostek. Ubisoft planuje ujawnić większość smaczków podczas Rainbow Six Siege Pro League, który odbędzie się w dniach 19-20 maja.

Wraz z dwoma nowymi postaciami Operation Para Bellum wprowadzi system Pick & Ban, który daje możliwość graczom zakazując niektórym postaciom gry. Wprowadza także nową mapę Villa oraz szereg zmian wpływających na balans rozgrywki.

Finały Pro League będą transmitowane na oficjalnym kanale gry na Twitch.

Źródło: gamespot

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię