Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War - jak zdobyć dostęp do...

Call of Duty: Black Ops Cold War – jak zdobyć dostęp do bety na Twitchu?

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów Call of Duty: Black Ops Cold War. Pojawił się sposób, żeby wziąć udział we wczesnym dostępie bety całkowicie za darmo.

Już dzisiaj wraca beta Call of Duty: Black Ops Cold War. Chociaż tym razem gra nie jest dostępna wyłącznie na PS4, Early Access uzyskać można wciąż w zamian za wykupiony preorder. Chyba że planujecie grać na PC…

Zobacz: Microsoft Flight Simulator 2020 można kontrolować za pomocą Twitcha

Call of Duty Black Ops Cold War Beta

W takiej sytuacji mamy dla Was dobrą wiadomość. Wczesny dostęp na Battle.net uzyskać można, spędzając cztery godziny na streamach z nowego CoD-a. Wystarczy połączyć swoje konto Bnet z Twitchem i wejść na transmisję oznaczoną hasłem „Drops Enabled”.

Po czterech godzinach powinniście dostać potwierdzenie w powiadomieniach na Twitchu i odblokować możliwość gry na swoim koncie. Wtedy pozostaje już tylko ściągnięcie multiplayera i zalogowanie na serwery. Dropy na Twitchu ruszą dzisiaj o 18:00.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię