Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War mocno związane z Warzone

Call of Duty: Black Ops Cold War mocno związane z Warzone

Poznaliśmy nowe ciekawostki dotyczące Call of Duty 2020. Warzone zostanie z nami na dłużej i stanie się platformą do dzielenia się pomysłami ze społecznością.

Rozpoczynający się właśnie piąty sezon w Modern Warfare pozwolił zapomnieć o kolejnym, nieco bardziej wyczekiwanym projekcie Activision – Call of Duty: Black Ops Cold War. Wydawca potwierdził niedawno, że nowa odsłona serii wyjdzie jeszcze w tym roku i będzie mocno związana z Warzone.

Zobacz: Call of Duty: Warzone – na PS4 szybciej ściągniecie aktualizację

Activision w swoim battle royale, który szturmem podbił cały rynek zaraz po swojej premierze, dostrzegł coś nieco więcej niż tylko grę. Według Roba Kosticha Warzone posłuży również jako miejsce do marketingowych eventów. Na stadionie widzieliśmy ostatnio reklamy Mistrzostw Świata w Call of Duty, a w przyszłości powinniśmy spodziewać się jeszcze ciekawszych inicjatyw.

Teraz pozostaje już tylko pytanie, kiedy możemy spodziewać się bardziej szczegółowych informacji odnośnie Call of Duty: Black Ops Cold War. Według Kosticha nastąpi to „niedługo”. Jeżeli gra ma faktycznie wyjść w tym roku, wydawcy zostały cztery miesiące na zaprezentowanie swojego nowego produktu i zbudowanie ekscytacji wśród graczy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię