Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Warzone - na PS4 szybciej ściągniecie aktualizację

Call of Duty: Warzone – na PS4 szybciej ściągniecie aktualizację

Jeżeli w Call of Duty: Modern Warfare lub Warzone gracie na PlayStation 4, nowa aktualizacja do ściągnięcia może pojawić się nieco wcześniej. 

Piąty sezon Call of Duty: Modern Warfare zbliża się wielkimi krokami. Nowe bronie, Battle Pass i zgodnie z ustanowioną przez ostatnie miesiące tradycję, ogromny patch do pobrania. Na całe szczęście Sony znalazło sposób, żeby ułatwić nieco życie społeczności.

Zobacz: Następne PlayStation 5 State of Play już w sierpniu?

Oficjalnie piąty sezon wystartuje 5 sierpnia. Niektórzy posiadacze PlayStation 4 już tej nocy dostali jednak możliwość na ściągnięcie ważącej 36 GB nowej aktualizacji. Dopiero z samą instalacją trzeba poczekać do środy.

Jest to pierwszy raz, kiedy Sony pozwala na pre-load aktualizacji na PS4. Nawet jeżeli nie wszystkim uda się ściągnąć patch przed jego premierą, może to znacząco odciążyć serwery. Oby ta funkcja szybko stała się nieodłączną częścią większości aktualizacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię