Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War - nadchodzą zmiany w balansie...

Call of Duty: Black Ops Cold War – nadchodzą zmiany w balansie broni

Następna aktualizacja Call of Duty: Black Ops Cold War przyniesie graczom nie tylko nową mapę, ale również zmiany w balansie broni. 

Balans broni to w zasadzie jeden z nielicznych elementów, w którym Treyarch nie odnajdywał się na razie zbyt dobrze. Ostatnie większe zmiany w Call of Duty: Black Ops Cold War miały miejsce trzy miesiące temu, w połowie pierwszego sezonu.

Zobacz: Watch Dogs Legion – graj za darmo w najbliższy weekend

Niedawno dowiedzieliśmy się, że po weekendzie w grze zadebiutuje nowa wersja mapy Miami. Ponadto, w poniedziałek dostaniemy pełną listę zmian w balansie. Na Twitterze Treyarch opublikował z kolei listę broni, których efektywność ulegnie zmianie w przyszłym tygodniu.

Niewielu graczy interesują zapewne RPG, LMG czy pistolety. Nawet jeżeli odejmiemy je z powyższej listy, wciąż znajduje się na niej co najmniej sześć popularnych broni. Najbardziej ciekawią oczywiście zmiany do AK-74u i Kriga. Są to dwie bronie dominujące aktualnie profesjonalną scenę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię