Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War - nerfy i buffy popularnych...

Call of Duty: Black Ops Cold War – nerfy i buffy popularnych broni

Meta Call of Duty: Black Ops Cold War może ulec zmianie. Piąty sezon przyniósł kilka ciekawych nerfów i buffów. 

Treyarch potraktował najwyraźniej piąty sezon Call of Duty: Black Ops Cold War jako kolejną szansę na zmiany w balansie broni. Aż osiem różnych broni oraz kategorie karabinów i pistoletów doczekały się zmian.

Zobacz: Far Cry 6 – wyspa będzie żyła własnym życiem bez czekania na działania gracza

Nerfami potraktowano kilka najpopularniejszych broni – XM4, FFAR, LC 10 i KSP 45. XM4 znajduje się w mecie od samego początku gry. Weterani potrafią czynić cuda z tym karabinem, a dla mniej doświadczonych graczy jest to łatwa to opanowania, przyjemna broń. FFAR od swojego debiutu dostał już kilka zmian, ale wciąż ma bardzo wielu fanów w społeczności CoD-a. LC 10 i KSP 45 to z kolei dwa SMG, które w ostatnim sezonie bardzo regularnie pojawiały się w grach publicznych.

Rekompensatą za nerfy mają być buffy do innych broni. W piątym sezonie silniejsze będą FARA 83, QBZ, Groza oraz C58. Możliwe więc, że wśród nich znajdzie się coś, co zastąpi graczom znerfonie XM4 czy LC 10.

Pełną listę zmian znajdziecie na blogu Treyarch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię