Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Vanguard ma pozytywnie zaskoczyć fanów serii

Call of Duty: Vanguard ma pozytywnie zaskoczyć fanów serii

Znany insider Tom Henderson opublikował wczoraj tajemniczego tweeta, który napawa optymizmem fanów wyczekujących zapowiedzi Call of Duty: Vanguard.

Jeżeli na bieżąco śledzicie przecieki związane z Call of Duty: Vanguard, zauważyliście już zapewne, że większośc informacji pochodzi od Toma Hendersona. Teraz wie on najwyraźniej dostatecznie dużo o tej grze, żeby móc ocenić plany Activision i Sledgehammer.

Zobacz: Forza Horizon 5 – Playground pokazał pełną mapę gry

Społeczność CoD-a ma eksplodować z radości. Takiego tweeta napisał wczoraj wieczorem Tom Henderson. Nie rozwinął niestety tej myśli i nie wiemy dokładnie, co przez to rozumie.

Pierwszą rzeczą, jaka rzuca się na myśl, jest oczywiście skill-based matchmaking, zmora ostatnich dwóch odsłon Call of Duty. Weterani w dużym stopniu odeszli od gry właśnie ze względu na zmiany do matchmakingu. Charakter gry uległ zmianie, lobby zaczęły rozsypywać się po meczu i gracze zaczęli szukać satysfakcjonującej rozgrywki w innych tytułach.

Możliwe, że już podczas pokazu Vanguarda dowiemy się, jaka nowość stała za tweetem Hendersona.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię