Strona głównaGryAktualnościCall of Duty: Black Ops Cold War - pojawiły się pierwsze recenzje

Call of Duty: Black Ops Cold War – pojawiły się pierwsze recenzje

Nowa produkcja Treyarch, Call of Duty: Black Ops Cold War, ujrzała światło dzienne. Zeszło więc również embargo na recenzje.

Fani Call of Duty na Black Ops Cold War czekali wyjątkowo długo. Nawet sam oficjalny reveal w tym roku pojawił się dużo później. Po kilku betach na różnych platformach gra wreszcie zawitała jednak na półki sklepowe.

Zobacz: Demon’s Souls – zobacz gameplay z PS5

Activision zdecydowało się zdjąć embargo na recenzje dopiero dzisiaj. Na Metacriticu tekstów jest więc dopiero pięć. Średnia ocen wynosząca 86 jest oczywiście bardzo imponująca, ale z czasem może ulec zmianie. Podobny wynik gra osiągnęła na Open Criticu. Najwyższymi notami są aktualnie dziewiątki od PlayStation LifeStyle i Hobby Consolas.

Podobnie jak w przypadku poprzednich Call of Duty, na pełnoprawne recenzje będzie trzeba trochę poczekać. Większość artykułów do tej pory dotyczy bowiem głównie kampanii. Sama gra ma jednak do zaoferowania dużo więcej.

My zaczęliśmy grać już dzisiaj, więc po weekendzie możecie spodziewać się naszych pierwszych wrażeń z nowego CoD-a.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię